Przewodnik duchowy nie jest Panem, jest strażnikiem. Do niego należy ochrona własnych zadań oraz doglądanie wielu aspektów pracy psychicznej. Nie każdy ma duchowego przewodnika. Wszyscy obdarzeni zdolnościami psychicznymi oraz media podlegają duchowej ochronie. Ponieważ rdzenni Amerykanie {Indianie – przyp. red.) są uważani za ekspertów w dziedzinie psychiki, są często wybierani, by chronili ludzi zajmujących się pracą duchową. Wielkim zaszczytem jest poznanie imienia waszego przewodnika. Przewodnik nie spełnia roli nauczyciela, a raczej ma za zadanie chronić i pomagać osiągnąć cel. Jeśli to możliwe, chroni psychikę od negatywnych wpływów, a także pomaga nawiązać związek pomiędzy Ziemią i planem duchowym.

Ów rdzenny Amerykanin, który pojawił się na ekranie podczas mego pierwszego widzenia drugiej strony, pozostał już ze mną na zawsze. Później dowiedziałam się, że nazywa się Białe Pióro. Przy jego pomocy pokazano mi wiele stron świata duchowego. Zwiedzałam królestwo duchowe razem z nim, często podczas snu. Jednak wtedy, gdy już nie spałam, wizerunki astralne pojawiały mi się często na moim astralnym ekranie. Czas nie jest wymierny. Obraz, jaki dane jest mi oglądać, widzę przez kilka sekund lub minut. Z ziemskiego punktu widzenia jest nierealny, a jednocześnie bardzo prawdziwy.

Nigdy się nie bałam moich psychicznych doznań. Nigdy. Czy artysta obawia się dotykać pędzlem kanwy? Strach pojawia się tylko wtedy, gdy miłość do sztuki staje się konkurencją albo gdy nauczy się nas strachu.

Leave a Reply