Jak powszechnie wiadomo podczas śmierci ludzkie serce przestaje bić i mózg przestaje pracować. Wielu ludzi uważa, że jest to koniec życia jednak tak nie jest. Nasza dusza odłącza się od ciała i wędruje w zaświaty, świadomość pozostaje aktywna. Pamiętamy o tym, że żyliśmy kiedyś na ziemi, o naszych bliskich których tam zostawiliśmy, ale nie możemy już powrócić do poprzedniego życia. Istnieje zjawisko takie jak reinkarnacja i dzięki niej mamy możliwość wcielenia się w nowe życie. W momencie, gdy ktoś na ziemi będzie dopiero się rodził nasza dusza może wcielić się w jego działo. Nie będziemy wtedy pamiętali, że mieliśmy już kiedyś jedno życie, które zakończyliśmy, ale nasza nowa postać może mieć z nami coś wspólnego. Przykładowo jeśli boimy się głębokiej wody w nowym życiu możemy również odczuwać przed nią lęk lub gdy jesteśmy utalentowani muzycznie osoba w którą się wcielamy może mieć skłonności muzyczne. Możemy wcielić się w kogoś obcego lub w kogoś kto dopiero pojawia się w naszej rodzinie.

Leave a Reply