Pomimo tego, że śmierć jest zakończeniem naszego życia ziemskiego jest ona również rozpoczęciem nowego etapu naszego istnienia. ”Inna rzeczywistość” jest pojęciem względnym i każdy przez to sformułowanie rozumie coś innego, jednak ogólnie jako inną rzeczywistość możemy określić coś czego jeszcze nie znamy. Ziemia jest rzeczywistością, którą znamy bardzo dobrze i często trudno jest nam sobie wyobrazić, że poza ziemią gdzieś jeszcze możemy obcować, tym bardziej po naszej śmierci, gdy z fizycznego punktu widzenia nie będziemy już istnieć. Mimo tego, że nasze ciało będzie powoli ulegało rozkładowi nasza świadomość wraz z duszą wciąż będą aktywne i powędrują w zaświaty. Wtedy inną rzeczywistością będzie dla nas nowe życie. Nasza dusza będzie miała wiele możliwości, wiele miejsc do których mogłaby wędrować. Możliwe, że zawędruje do krainy wiecznego szczęścia, kosmosu, innego wymiaru lub podczas procesu reinkarnacji zacznie swoje życie od początku na ziemi. Pewne jednak jest to, że nawet jeśli zakończymy swojego życie na ziemi co jest nieuniknione to dzięki naszej duszy nigdy nie zakończymy swojego istnienia.

Leave a Reply