Reinkarnacja jest znana jako ponowne odrodzenie po śmierci. Polega ona na tym, że dusza która nie chce zostać w zaświatach ma możliwość kolejnego powrotu na ziemię, gdzie od nowa zacznie swoje życie na ziemi. Nie jest to jednak takie proste jak się wydaje, ponieważ dusza w ciele innego człowieka musiałaby zacząć wszystko od nowa. Zyskałaby nowy wygląd, nowe cechy charakteru, barwę głosu, a możliwe że nawet nową świadomość. Większość dusz, które przeszły przez reinkarnację nie pamięta o swoim starym istnieniu. Mimo tego istnieje kilka przypadków, gdzie małe dzieci uważają, że w przeszłości byli na przykład rycerzami, muzykami, aktorami. Okazują oni wielkie zainteresowanie rzeczami, o których nigdy nie mówili im rodzice lub o których nigdy nie mięli szansy od nikogo usłyszeć. Osoby, które doświadczają takich zdarzeń mogą uważać, że reinkarnacja jest prawdziwym zjawiskiem. Procesowi reinkarnacji dusza poddaje się wtedy kiedy jest na to gotowa. Może to się stać od razu po śmierci lub nawet setki lat po przebywaniu w zaświatach.

Leave a Reply