Dziennik

dsc 029929 listopada 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole dzień tolerancji. Z tej okazji każda klasa miała przyjść ubrana na wylosowany przez siebie wcześniej kolor. Na godzinach wychowawczych wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się w sali gimnastycznej aby obejrzeć apel przygotowany przez klasę 8b. Uświetnieniem uroczystości był występ orkiestry „Vita Vena” z Lidzbarka Warmińskiego. Ze sztabek metalofonów, ksylofonu basowego oraz trójkątów i guiro wydobyli dźwięki, które zachwyciły wszystkich. Muzyka filmowa w wykonaniu Vita Vena wywołała radość w sercu każdego słuchacza. Po występie orkiestry, każda z klas uniosła materiał w wybranym kolorze tęczy dzięki czemu utworzyli teczkową flagę symbolizującą równość.