Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WAKACJE!!!

Gimnazjum nr 2 w Ornecie

 

Gimnazjum nr 2 w Ornecie powstało 1 września 1999r. Wyborem uczniów, rodziców i nauczycieli w 2005r. naszemu Gimnazjum nadano imię 29 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego. Pracuje tu 37 nauczycieli, w tym 11 egzaminatorów (nauczycieli, którzy posiadają kwalifikacje OKE w Łomży do sprawdzania końcowych testów egzaminacyjnych).

Gimnazjum liczy 14 oddziałów z 386 uczniami. Znajduje się tu 15 sal lekcyjnych, pracownia komputerowa, Internetowe Centrum Informacji Medialnej. Uczniowie korzystają ze stołówki, świetlicy, zmodernizowanej biblioteki. Przy szkole jest też duża sala gimnastyczna. Funkcjonuje sklepik szkolny prowadzony przez Spółdzielnię Uczniowską. Młodzież może liczyć na pomoc pedagoga, wychowawców i Rzecznika Praw Ucznia. SKO umożliwia systematyczne oszczędzanie. Uczniowie w ciągu roku bawią się na dyskotekach, z których część dochodu przeznacza się na cele charytatywne. Uczestniczymy w zbiorkach żywności. Prężnie działa Samorząd Uczniowski, SKKT. Szkolne Koło PCK, systematycznie rozwija swoją działalność charytatywną i prozdrowotną.

SamolotG2

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

img_20190322_082325_burst002  kopia.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.