Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy uczniów do współpracy przy tworzeniu naszej strony internetowej

Dziennik

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W ORNECIE


1. FIJARCZYK ELŻBIETA – j. angielski, j. rosyjski
2. KURDYŁA IWONA- historia
3. KOWALSKA MARIA – j. rosyjski, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
4. BACH-DANIELUK JULITA - matematyka
5. BASAŁYGO GRAŻYNA- technika, informatyka
6. BIELICKA AGNIESZKA – matematyka, doradztwo zawodowe
7. BOBOJĆ BOGUMIŁA – edukacja wczesnoszkolna, logopeda
8. BURA TERESA - religia, terapia pedagogiczna
9. ks. BURDYŃSKI MACIEJ - religia
10. BUTKIEWICZ BEATA – j. polski
11. BUTKIEWICZ JOLANTA - j. polski
12. CHOJNACKI WIKTOR - muzyka
13. CIEŚLA HELENA - świetlica szkolna
14. CIUNAJTIS BEATA – wychowanie fizyczne
15. CYBULSKA MAGDALENA – edukacja wczesnoszkolna
16. DOMBEK MARZENA – j. angielski
17. DROZD MAŁGORZATA - edukacja wczesnoszkolna
18. ERNEST ELWIRA - pedagog
19. FIJAŁKOWSKA ALICJA - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
20. FRANKOWSKA AGNIESZKA – biologia, chemia
21. GODZINA MARTA - nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
22. GRAMŚ BEATA - religia
23. GRODOWSKA MAŁGORZATA - pedagog
24. GRUSZKA BARBARA – nauczyciel bibliotekarz
25. JUNKO ANETTA - j. polski
26. KOCIĘDA GRAŻYNA - matematyka
27. KRASIŃSKA KATARZYNA – przyroda, plastyka
28. KUCIŃSKA JUSTYNA – j. angielski
29. KUCZNIER BARBARA – j. niemiecki, wos, muzyka
30. ŁABSZEWSKI ANDRZEJ - fizyka, informatyka
31. ŁASIŃSKI KAROL – wychowanie fizyczne
32. MAKOWSKI LESZEK – wychowanie fizyczne
33. MATAK PAWEŁ - matematyka, informatyka
34. MICHAŁOWSKA DOROTA – edukacja wczesnoszkolna
35. MILEWSKA MAŁGORZATA – j. angielski
36. NĘDZI ZYTA – edukacja wczesnoszkolna
37. NĘDZI-SOSNOWSKA RENATA – wychowanie fizyczne
38. OKAPIŃSKA ELWIRA - świetlica
39. PIEKARSKI ARKADIUSZ - historia, język angielski
40. RING DOROTA - historia
41. STORONIAK ROMAN – j. ukraiński
42. ks. SZCZEPKOWSKI DAWID - religia
43. SZERSZEŃ EWA - przyroda, język rosyjski, wychowanie do życia w rodzinie
44. SZMAJCHEL TERESA – nauczyciel bibliotekarz
45. SZYBKO BOŻENA – edukacja wczesnoszkolna
46. TARASZKIEWICZ MARIA - j. polski
47. WOCIAL MONIKA- geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
48. WOJCIECHOWSKA ALICJA – edukacja wczesnoszkolna
49. LESZCZYŃSKA KATARZYNA – j. polski
50. LIPIŃSKI JAN – j. niemiecki
51. JUNKO AGATA - biologia
52. FIJARCZYK PIOTR – wychowanie fizyczne, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
53. WOWK EWA – wychowanie fizyczne
54. LIPIŃSKA ANNA - zajęcia artystyczne
55. SIELICKI ROBERT - historia
56. PIEKARSKA MAŁGORZATA – świetlica
57. MATULA HUBERT – wychowanie fizyczne

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

20151013_091726.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.