12 kwietnia - Oficjalne otwarcie Orlika

Dziennik

Gimnazjum nr 2 w Ornecie im 29 pułku lotnictwa myśliwskiego to szkoła, w której szanuje się każdego człowieka, kształci umysł i osobowość, uczy jak żyć w zmieniającym się świecie i pielęgnuje wartości nieprzemijające. Staramy się indywidualnie podchodzić pedagogicznie i opiekuńczo do każdego dziecka. Wszystkim uczniom zapewnieniami odpowiednią bazę lokalową i dydaktyczną. Umożliwiamy zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania świadectwa ukończenia szkoły. Wychowanie w naszej szkole oparte jest na działaniach zmierzających do wszechstronnego rozwoju dziecka. Uwzględniamy w naszej pracy potrzeby, zainteresowania, ale też możliwości dzieci i ich rodziców. Poprzez odpowiednie działania staramy się, aby uczniowie stali się kreatywnymi, mądrymi, życzliwymi ludźmi, którzy w dorosłym życiu nie będą mieli problemów z nawiązywaniem kontaktów, wykorzystywaniem własnych umiejętności i podejmowaniem narzuconych przez życie zadań.

Copyright © 2018 Patryk Rybaczuk | Paweł Matak Rights Reserved.