Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Dziennik

BleichG2Realizacja programu wymiany młodzieży polsko-niemieckiej (od 2004r.). W ramach programu uczniowie z naszej szkoły wyjeżdżają do partnerskiej szkoły w Bleicherode, a młodzież z Niemiec gości w Ornecie. Doskonalimy język, zwiedzamy ciekawe miejsca, poznajemy kulturę.

Wyjazd do Włoch (2005r.)

Szkoła wzięła udział w konkursie pt. “Festa della Scuola”. Zakwalifikowaliśmy się do finału, który odbył się we Włoszech, w miejscowości San Nicandro. Udało się nam zwiedzić najbardziej interesujące zakątki Włoch: Wenecję, San Marino, San Giovanni, San Giovanni Rotundo oraz Rzym, gdzie odwiedziliśmy grób Jana Pawła II. W finale konkursu zajęliśmy I miejsce i otrzymaliśmy Medal Prezydenta Republiki Włoskiej.

Copyright © 2018 Patryk Rybaczuk | Paweł Matak Rights Reserved.