Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uwaga!!! Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 15.10.2018 - czwarta lekcja. Strój Galowy obowiązkowy

A.Skubisz S.Zamyślewski W.Dzielińska J.JaworskiW jesiennym „Pikniku Biegowym” z okazji 100 lecia Niepodległości Polski. W dniu 19.09.2018 roku na obiektach stadionu OSiR w Ornecie odbyły się gminne biegi przełajowe. Złote medale zdobyli Klaudia BORCZON kl.8b wśród dziewcząt oraz Oskar PSZCZÓŁKOWSKI kl.3 c. wśród chłopców. Startowało ponad 60 uczniów z kl. 7,8 SP i kl.3 GIM. Pozostałe miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców, które warto docenić i zapamiętać to:

Gimnazjum nr 2 włączone do Szkoły Podstawowej nr 1 w Ornecie z siedzibą przy ul. Warmińskiej 11, 11-130 Orneta, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany (wejście główne, korytarz na parterze, korytarz na I piętrze, korytarz na II piętrze, zatoczka, obiekt sportowy „Orlik lekkoatletyczny”). Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Gimnazjum nr 2 włączonym do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Ornecie z siedzibą przy ul. Warmińskiej 11, 11-130 Orneta. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętych monitoringiem.

Copyright © 2018 Paweł Matak Rights Reserved.