Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

dscn1486 picture59e4b2d22151416 października 2017r. podczas uroczystej Gali Wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej wyróżniających się nauczycieli nagrodzono odznaczeniami państwowymi oraz resortowymi. Odznaczenie resortowe – Medal Komisji Edukacji Narodowej z rąk Pana Krzysztofa Marka Nowackiego Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty odebrała p. Małgorzata Grodowska. „Gratulując nauczycielom odznaczeń i wyróżnień, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki podkreślił, że praca nauczyciela to wyjątkowe posłannictwo. Jej efekty często przychodzą po latach, nie pracujemy tylko dla tych, którzy są tu i teraz. Tworzymy dziedzictwo, które trwa z pokolenia na pokolenie” – powiedział kurator. W uroczystościach wzięli także udział parlamentarzyści, władze samorządowe, przedstawiciele wyższych uczelni, instytucji oświatowych i związków zawodowych.

dscn1486 picture59e4b2d221514

Autor: Arkadiusz Kolpert