Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uroczyste zakończenie roku szkolnego - 22 czerwca

W piątek 10 listopada 2017r. w Gimnazjum nr 2 w Ornecie w ramach obchodów Święta Niepodległości odbył się test zatytułowany „Dla Niepodległej”. Uczestnikami sprawdzianu o utracie i odzyskaniu niepodległości przez Polskę byli uczniowie (po dwóch przedstawicieli z każdej klasy), nauczyciele oraz rodzice. Rywalizacja była niezwykle wyrównana, tylko nieliczne pytania sprawiały uczestnikom trudność. Po trzech rundach pytań jury wyłoniło zwycięzców, którymi zostali uczniowie klasy III B- Sebastian Kamiński i Dawid Malko. Z takiej okazji nie mogło zabraknąć również pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru szkolnego, co podkreśliło podniosły charakter tego dnia i było wyrazem szacunku i dumy wobec Ojczyzny i jej symboli.

Organizatorzy (B. Kucznier i A. Junko) dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy pod adresem p. A. Frankowskiej za przepiękną dekorację sali oraz p. A. Piekarskiego za profesjonalne prowadzenie całej uroczystości.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Copyright © 2018 Patryk Rybaczuk | Paweł Matak Rights Reserved.