Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy uczniów do współpracy przy tworzeniu naszej strony internetowej

img 20171123 191840Tolerancja to szacunek, akceptacja i uznanie bogactwa różnorodności kultur na świecie, naszych form wyrazu i sposobów na bycie człowiekiem. Tolerancji sprzyja wiedza, otwartość, komunikowanie się oraz wolność słowa, sumienia i wiary, jest harmonią w różnorodności. Tolerancja to nie tylko moralny obowiązek, ale także prawny i polityczny warunek! To wartość, która czyni możliwym pokój – przyczynia się do zastąpienia kultury wojny - kulturą pokoju. W dzisiejszych czasach, tym bardziej powinniśmy starać się być tolerancyjni, bliżsi poszanowaniu uczuć drugiego człowieka, niezależnie od jego wyznania, rasy, poglądów, stanu zdrowia, majętności. My nie jesteśmy obojętni na pogłębiające się zjawisko braku tolerancji.

W odpowiedzi na potrzeby własnych serc uczestnicy koła teatralnego: Maria Kondyra, Julia Dublanica, Agata Kraska, Zuzanna Czaplińska, Zofia Sidorowicz, Paulina Zubel, Jakub Jaworski, Patryk Waraksa przygotowali montaż słowno- muzyczny poświęcony tej tematyce.

 

Dziękujemy za wielkie zaangażowanie publiczności, docenienie naszej pracy 
Opiekun Anna Lipińska

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

K.Borczon_i_O.Pszczółkowski.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.