Uroczyste zakończenie roku szkolnego - 22 czerwca

trioKolejny muzyczny sukces naszych uczennic!!! 12 grudnia 2017r. zespół „ Ukulele Trio” z naszej szkoły w składzie: Zofia Sidorowicz, Marta Szybko i Martyna Trociuk (uczennice klasy 7a) wzięły udział w festiwalu kolęd i pastorałek w Morągu. Festiwal co roku przyciąga bardzo dużą ilość wykonawców, którzy reprezentują różne placówki z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Uczestnicy wykonują zawsze ciekawy i różnorodny repertuar polskich kolęd i pastorałek. Swoje talenty prezentują poprzez śpiewy solowe, zespołowe, wokalno-instrumentalne i chóralne. W konkursie brało udział 150 uczestników z całego województwa. Tym bardziej jest to wielki sukces, że nasze muzykalnie uzdolnione uczennice zajęły I m w kategorii szkoły podstawowe- zespoły wykonując kolędę „ Przybieżeli do Betlejem”

trio

Opiekun B. Kucznier