Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uroczyste zakończenie roku szkolnego - 22 czerwca

img 20180213 090418W dniu 13 lutego 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO‘’, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią . Organizatorami imprezy była pani Agnieszka Frankowska, Agnieszka Bielicka, Teresa Szmajchel , Małgorzata Piekarska. Już od rana panował u nas specyficzny, pełny uniesienia nastrój - zaobserwować można było odświętny wystrój holu, znaczną ilość czerwonych serduszek, balonów, świecidełek oraz inne ozdoby kojarzące się z miłością i zakochaniem.

Organizatorzy imprezy zorganizowali w tym dniu specjalną ,,Pocztę Walentynkową‘’ aby można było przekazać walentynkowe wyznania najbliższym. Odbyło się również spotkanie z poezją, której tematem przewodnim była miłość pt. „ Czym jest miłość ? – Poeci pytają.” Celem spotkania było promowanie idei głośnego czytania, rozwijanie wyobraźni i zainteresowania, a także ukazanie młodym czytelnikom, iż książka jest doskonałym sposobem na nudę. Uczniowie aktywnie i bardzo chętnie włączyli się w głośne czytanie wybranych przez siebie utworów recytując na forum całej klasy. Wszyscy recytujący byli nagrodzeni słodkością. Spotkaniu towarzyszył wystrój holu oraz wystawa książek prezentująca różne oblicza miłości w literaturze. Na przerwach uczennice : Oktawia Bernaś, Łucja Maziuk, Aniela Szeląg, Paulina Zubel, Alicja Kimso zachwycały całą społeczność szkolną swoim pięknym śpiewem o tematyce miłosnej. Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Dzień ten ma przypominać nam o tym, co jest w życiu najważniejsze – o miłości i pozwala zastanowić się nad nią.. Świętowanie walentynkowe ma już wielu zwolenników pośród nas, bo uczy okazywania uczuć, a tym samym niesie radość i zadowolenie.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Copyright © 2018 Patryk Rybaczuk | Paweł Matak Rights Reserved.