Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uroczyste zakończenie roku szkolnego - 22 czerwca

20180301 140551W dniu 01.03.2018 roku w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce. Silna ekipa naszej szkoły zdobyła 4 medale oraz wiele miejsc punktowanych. Najlepiej spisała się Roksana KOZAKIEWICZ z kl. II b zawodniczka trenera MAKOWSKIEGO, która zdobyła złoty medal w biegu wytrzymałościowym. Wyśmienicie wypadła ubiegłoroczna absolwentka naszej szkoły Wiktoria RUTKWSKA, która w swojej kategorii wiekowej zdobyła 2 złote medale. Wszyscy medaliści to podopieczni pana MAKOWSKIEGO.

20180301 140551

Pozostali medaliści i miejsca punktowane :
Dawid RUMIŃSKI - srebrny
Aniela SZELĄG - brązowy
Dominik KRZYŻANOWSKI - brązowy
Sebastian KAMIŃSKI - V m
Maciej JABŁOŃSKI - VII m
Kamil KRZYŻANOWSKI - VIII m

DZIĘKUJEMY !!!

Trenerzy Leszek MAKOWSKI, Ryszard EJKSZTO

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Copyright © 2018 Patryk Rybaczuk | Paweł Matak Rights Reserved.