20180301 140551W dniu 01.03.2018 roku w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce. Silna ekipa naszej szkoły zdobyła 4 medale oraz wiele miejsc punktowanych. Najlepiej spisała się Roksana KOZAKIEWICZ z kl. II b zawodniczka trenera MAKOWSKIEGO, która zdobyła złoty medal w biegu wytrzymałościowym. Wyśmienicie wypadła ubiegłoroczna absolwentka naszej szkoły Wiktoria RUTKWSKA, która w swojej kategorii wiekowej zdobyła 2 złote medale. Wszyscy medaliści to podopieczni pana MAKOWSKIEGO.

20180301 140551

Pozostali medaliści i miejsca punktowane :
Dawid RUMIŃSKI - srebrny
Aniela SZELĄG - brązowy