Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uwaga!!! Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 15.10.2018 - czwarta lekcja. Strój Galowy obowiązkowy

biezniaKurzętnik był gospodarzem niedzielnych (8 marca) Otwartych Mistrzostw Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. Wystąpiło ponad 160 zawodniczek i zawodników z Warmii i Mazur oraz Mazowsza i Pomorza. Na zawodach nie zabrakło też ucznia z naszego gimnazjum zwycięscy Mistrzostw Miasta i Gminy w biegach przełajowych. Sylwester Ejkszto uczeń klasy III a w biegu na 1500m w kategorii junior młodszy zajął VII miejsce w województwie.

Sylwester Ejkszto 455

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2018 Paweł Matak Rights Reserved.