Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wywiadówka 23.05.2019 godz: 16:00

dsc 0886Uczennica klasy II a - Paulina Bereda została finalistką Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Geograficznego. Eliminacje szkolne odbyły się w październiku 2014 roku, a etap wojewódzki 13 marca 2015 roku. Paulina wykazała się wiedzą i umiejętnościami określonymi w podstawie programowej dla gimnazjum. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień, rozbudzanie zainteresowań geograficznych wśród uczniów, kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania i rozszerzania wiedzy geograficznej, kształtowanie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji, wykorzystywanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce, kształtowanie umiejętności interpretowania, wnioskowania, analizowania faktów i wyników przedstawionych w różnych formach (tabele, wykresy, mapy diagramy, ilustracje), dostrzeganie prawidłowości, zjawisk przyczynowo-skutkowych, wyszukiwanie talentów geograficznych, które mogłyby być dalej rozwijane w szkole ponadgimnazjalnej.

 

dsc 0886

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.