Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uwaga!!! Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 15.10.2018 - czwarta lekcja. Strój Galowy obowiązkowy


biezniaW dniu 27.04.2015 roku w Ornecie odbyły się gminne biegi przełajowe. Znów klasą dla siebie byli wychowankowie p. Leszka MAKOWSKIEGO zajęli pierwsze miejsca zarówno w kategorii dziewcząt oraz chłopców.

 

 

DZIEWCZĘTA :
1. Wiktoria RUTKOWSKA - kl. I
2. Natalia IGNACIUK - kl. II
3. Patrycja KĄDZIELA - kl.II
4. Paulina MUSIAŁ -kl.II
5. Andżelika MUSIAŁ - kl.II
CHŁOPCY :
1. Eneasz RYBACZUK -kl.I
2. Szymon PRZYTUŁA -kl.III
3. Kacper DĄBROWSKI -kl.II
4. Fabian BUTRYMOWICZ -kl.III
5. Adam ŚWISTAK -kl.III
GRATULUJEMY !!!

 

Komentarze   

0 #1 Szczepan 2015-05-30 19:40
Gratulacje!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2018 Paweł Matak Rights Reserved.