Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wywiadówka 23.05.2019 godz: 16:00


biezniaW dniu 27.04.2015 roku w Ornecie odbyły się gminne biegi przełajowe. Znów klasą dla siebie byli wychowankowie p. Leszka MAKOWSKIEGO zajęli pierwsze miejsca zarówno w kategorii dziewcząt oraz chłopców.

 

 

DZIEWCZĘTA :
1. Wiktoria RUTKOWSKA - kl. I
2. Natalia IGNACIUK - kl. II
3. Patrycja KĄDZIELA - kl.II
4. Paulina MUSIAŁ -kl.II
5. Andżelika MUSIAŁ - kl.II
CHŁOPCY :
1. Eneasz RYBACZUK -kl.I
2. Szymon PRZYTUŁA -kl.III
3. Kacper DĄBROWSKI -kl.II
4. Fabian BUTRYMOWICZ -kl.III
5. Adam ŚWISTAK -kl.III
GRATULUJEMY !!!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.