Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WAKACJE!!!

dsc 052625 października 2018 r. z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, po raz kolejny w naszej szkole odbyło się wspólne Narodowe Czytanie. W tym roku przeczytaliśmy „Przedwiośnie”, ostatnią powieść Stefana Żeromskiego, jednego z najwybitniejszych pisarzy przełomu XIX i XX wieku. Pan Burmistrz wraz z Inspektorem Oświaty, pani dyrektor , rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły razem fragment po fragmencie odczytali rozdziały „Przedwiośnia”. Lekturze „Przedwiośnia” towarzyszyła polska muzyka w wykonaniu młodzieży oraz przepiękne stroje z tego okresu. Tegoroczna edycja miała za zadanie promocję nie tylko czytelnictwa, ale również uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczestnicy wydarzenia mieli także możliwość stemplowania własnych dzieł Stefana Żeromskiego okolicznościową pieczęcią, przygotowaną przez Kancelarię Prezydenta.

 

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

img_20190322_082120_burst002.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.