Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy uczniów do współpracy przy tworzeniu naszej strony internetowej

Tego dnia uczniowie (chłopcy i dziewczyny) oraz pracownicy szkoły mieli ubrać się w spódnice lub sukienki…. I nie zawiedliście Nas!!! Było kolorowo i wesoło bo nawet chłopcy włączyli się do akcji!!! Każdy kto był ubrany w spódnicę lub sukienkę dostał od SU słodki upominek. Akcja zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.

Dziękujemy za fajną zabawę SU

Wkrótce organizujemy dla Was kolejną atrakcję…

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

A.Skubisz_S.Zamyślewski_W.Dzielińska_J.Jaworski.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.