Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
WAKACJE!!!

img 20190301 154214 burst002W piątek, 1 marca miał miejsce wyjazd grupy młodzieży z naszej szkoły do stolicy. Celem wycieczki było odwiedzenie miejsc pamięci historii Polski. Na pewno do nich należą Powązki Wojskowe, miejsce pochówku polskich żołnierzy z okresu wszystkich wojen XX w. a nawet z okresu Powstania Styczniowego. Obecnie jest to także miejsce pochówku zasłużonych dla naszego kraju i narodu osób. Wszyscy mogliśmy zadumać się nad polską historią przy grobach powstańców warszawskich Batalionu „Zośka” czy przy Panteonie Pamięci Żołnierzy Podziemia Antykomunistycznego na „Kwaterze na Łączce”.


Poza tym zapaliliśmy znicze na grobie Kazimierza Deyny -legendy warszawskiej Legii. Wieczorem udaliśmy się na stadion przy Łazienkowskiej 3, żeby dopingować Legię w czasie meczu ligowego z Miedzią Legnica. Po emocjach sportowych i kibicowskich wróciliśmy do miasta smoka. Do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

img_20190322_082629_burst002.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.