img 20190322 112302 burst001 cover

Dnia 22 marca 2019r. obchodzono w naszej szkole Światowy Dzień Picia Wody. Uczniowie poprzez zabawę, poszerzyli swoją wiedzę na temat wody oraz uświadomili sobie jak ważna jest ona w życiu człowieka . Główną atrakcją tego dnia była degustacja wody z różnymi dodatkami owocowymi. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły otrzymali butelkę wody z sentencją o wodzie. Podsumowaniem akcji było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla wszystkich klas pt. „Dlaczego warto pić wodę”. Koordynatorkami akcji była pani Teresa Szmajchel i Małgorzata Piekarska.

20151013_091706.jpg