strajk

Szanowni Państwo,

W związku z akcją strajkową i wynikami przeprowadzonego referendum, od 8 kwietnia 2019r. do odwołania zajęcia w szkole mogą być zawieszone. Dotychczasowe rozmowy związków zawodowych z rządem nie przyniosły rezultatu. Kolejna tura rozmów odbędzie się w piątek (5.04.2019). Opiekę nad uczniami, którzy zostali zgłoszeni do dyrektora szkoły będą organizowały: Miejski Dom Kultury, świetlice wiejskie, Biblioteka Publiczna z filiami wiejskimi oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie.
Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach. Prosimy o obserwowanie wiadomości w dzienniku elektronicznym oraz na stronie internetowej szkoły.

Elżbieta Fijarczyk – dyrektor szkoły

20151013_091237.jpg