Wywiadówka 23.05.2019 godz: 16:00

Wyniki końcowe „Turnieju Wiedzy Olimpijskiej” zorganizowanego przez nauczyciela wychowania fizycznego pana Leszka MAKOWSKIEGO. Pytania były trudne i wymagały bardzo dużej wiedzy. Wystartowało 164 uczniów. Pytanie były opisowe, dlatego uczeń musiał mieć bardzo dużą wiedzę zarówno ze sportu jaki i z historii. Najlepiej wypadła Martyna SZYDŁOWSKA i Maria KONDYRA z kl.IIIa, które uzyskały najwięcej punktów i zajęła I miejsceex aequo . Zawiedli chłopcy , żaden nie znalazł się w pierwszej trójce. W pierwszej dziesiątce było tylko dwóch uczniów.

Miejsca na podium zajęły następujący uczniowie:
IIm - BERNAŚ Oktawia, CZAPLIŃSKA Zuzanna
IIIm- TRYNIECKA Laura