Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy uczniów do współpracy przy tworzeniu naszej strony internetowej

IMG 0077Komisja w składzie: panie Elżbieta Fijarczyk – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Ornecie i Iwona Kurdyła – wicedyrektor oraz ks. kan. Krzysztof Józefczyk – dziekan dekanatu Orneta w dniu 30.11.2018 (piątek) dokonała rozstrzygnięcia konkursu na kartkę świąteczną. 

 

 

 

 I kategoria – Przedszkole
1. Alicja Paluch – Przedszkole nr 1 w Ornecie (nagroda: kubek)
2. Natalia Paluch – Przedszkole nr 1 w Ornecie (nagroda: kubek)
3. Jan Chmiel – Przedszkole nr 1 w Ornecie (nagroda: kubek)
4. Jakub Szyszko – Przedszkole nr 2 w Ornecie (nagroda: Bibilia – Starego i Nowego Testamentu dla dzieci)
5. Michał Garczyński – Przedszkole nr 2 w Ornecie (nagroda: Bibilia – Starego i Nowego Testamentu dla dzieci)
(nagrody są do odebrania w zakrystii Kościoła św. Jana Chrzciciela w Ornecie)

 

II kategoria – klasy I-III SP
6. Michał Białopiotrowicz – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa I (nagroda: kubek)
7. Kinga Malko – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa I (nagroda: kubek)
8. Filip Oniśk – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa I (nagroda: kubek)
9. Julia Grodowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa I (nagroda: pendrive 16 GB)
10. Karolina Kozłowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa I (nagroda: kubek)
11. Igor Trociuk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa I (nagroda: worek sportowy Adidas)
12. Tymoteusz Chodkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa I (nagroda: kubek)
13. Remigiusz Karpicz – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa I (nagroda: kubek)
14. Szymon Kowalczuk – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa I (nagroda: kubek)
15. Dominika Białopiotrowicz – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa II (nagroda: kubek)
16. Anastazja Kruć – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa II (nagroda: kubek)
17. Natalia Łabiszewska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa II (nagroda: kubek)
18. Helena Bielińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa II (nagroda: kubek)
19. Julia Garczyńska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa III (nagroda: Bibilia – Starego i Nowego Testamentu dla dzieci)
III kategoria – klasy IV-VIII SP i III Gimnazjum
20. Hubert Żołądkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa IV (nagroda: plecak Reebok)
21. Jacek Szykiełojć – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa IV (nagroda: kubek)
22. Maria Chodkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa IV (nagroda: pendrive 32 GB)
23. Pola Gereg – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa IV (nagroda: kubek)
24. Szymon Leszczyński – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa IV (nagroda: pendrive 32 GB)
25. Roksana Bernaś – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa IV (nagroda: kubek)
26. Antonina Jaworowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa IV (nagroda: kubek)
27. Zuzanna Masalska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa IV (nagroda: kubek)
28. Piotr Janik – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa IV (nagroda: pendrive 16 GB)
29. Zosia Szyszko – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa IV (nagroda: kubek)
30. Marceli Zbróg – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa IV (nagroda: kubek)
31. Patryk Szpakowski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa IV (nagroda: książka)
32. Kacper Rygalski – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie klasa V (nagroda: książka)
33. Maciej Wiewiórski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa V (nagroda: plecak Reebok)
34. Adrian Fijarczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie klasa V (nagroda: worek sportowy Adidas)

 

IMG 0075

 

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 192 gości oraz 0 użytkowników.

20170330_131822 1.jpg

Logowanie

Copyright © 2019 Paweł Matak Rights Reserved.