Uwaga!!! Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 15.10.2018 - czwarta lekcja. Strój Galowy obowiązkowy

"Biblioteka jest instytucją, która samym swoim istenieniem świadczy o rozwoju kultury. Jest ona bowiem skarbnicą piśmiennictwa, przez które człowiek wyraża swój zamysł twórczy, inteligencję, znajomość świata i ludzi, a także umiejętność panowanie nad sobą, sobistego poświęcenia, solidarności i pracy dla rozwoju dobra wspólnego"

Biblioteka Zaprasza

Poniedziałek 9.00-14.00

Wtorek 9.00-14.00

Środa - Nieczynne (prace wewnętrzne)

Czwartek 9.00-14.00

Piątek 9.00-13.00

Bibioteka znajduje się na praterze szkoły, zajmuje dwa pomieszczenia w których znajduje się;

• Wypożyczalnia
  • Uczniowie mają dostęp do zbiorów, samodzielnie mogą wybierać ksiązki
  • Czytelnia
  • Dysponuje kilkoma miejscami dla czytelników. Można skorzystać ze słowników, encyklopedii lub przeczytać artykuł w czasopiśmie
  • Internetowe Centrum Informacji Mutliumedialnej

katyn2013 10

Centrum funkcjonuje od 2005r. Wyposażone jest w 7 komputerów, skaner, ksero i drukarkę. Centrum powstało w ramach projektu współfinasowanego przez Unię Europejską

Biblioteka oferuje:

• różnorodne żródła wiedzy
  • bogaty wybór literatury pięknej
  • pomoc w wyszukiwaniu potrzebnych materiałów

Zbiory

• literatura piękna
  • księgozbiór podręczny
  • literatura popularnonaukowa
  • czasopisma
  • multimedia

katyn2013 11

Nauczyciel bibliotekarz Teresa Szmajchel

Copyright © 2018 Paweł Matak Rights Reserved.