Uwaga!!! Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 15.10.2018 - czwarta lekcja. Strój Galowy obowiązkowy

Dziennik

Dyrektor szkoły - mgr Elżbieta Fijarczyk, absolwentka Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego w Mińsku (Białoruś) oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczyciel języka angielskiego i rosyjskiego, z oświatą związana od 1992 roku. W latach 2004-2018 pełniła funkcję dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych CKU w Ornecie, w dniu 1 września 2018 r. objęła stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1.

ezbietafijarczyk

Copyright © 2018 Paweł Matak Rights Reserved.