Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy uczniów do współpracy przy tworzeniu naszej strony internetowej

Sukcesy sportowe

Zespołowo:

2000 r. Olsztyn - Mistrzostwo Województwa LZS w wielobojach LA Drużynowe Mistrzostwo Województwa Ludowych Zespołów Sportowych w LA;

2001 r. Olsztyn Mistrzostwo Województwa LZS w wielobojach LA drużyna chłopców;

2001 r. Białystok Finał Krajowy Gimnazjady IVm sztafeta 4×100 chłopców

2002 r. Olsztyn I m. w Mistrzostwach Województwa w LA zrzeszenia LZS w punktacji łącznej dziewcząt i chłopców;

2002 r. Olsztyn II m chłopcy Mistrzostwa Województwa Gimnazjów

2002r., 2003r. Olsztyn I m. Mistrzostwa Województwa LZS – 4×100m chłopcy;

2003r. Olsztyn III m w Mistrzostwach Gimnazjów w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

2003r. Olsztyn IIm w Mistrzostwach Województwa w LA zrzeszenia LZS w punktacji łącznej dziewcząt i chłopców

2004 r. Olsztyn IIm Mistrzostwa Województwa Gimnazjów 4×100 dziewcząt

2004 r. Olsztyn II m dziewczęta Mistrzostwa Województwa Gimnazjów

2004 r. Elbląg I m. Mistrzostwa Województwa LZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych – drużyna dziewcząt;

2004 r. Olsztyn III m w Mistrzostwach Gimnazjów w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

2006 r. Olsztyn II m w Województwach LZS w wielobojach LA drużyna chłopców

2006 r. Smolajny II m Mistrzostwa Województwa LZS w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

2007 r. Olsztyn III m w Województwach LZS w wielobojach LA drużyna chłopców

2007 r. Pasłęk II m Ogólnopolski Miting Integracyjny sztafeta chłopców

2007 r. Lubawa I m Mistrzostwa Województwa Gimnazjów – 4×100 chłopcy

Indywidualnie:

2000r. Olsztyn Im. Łukasz Bucio Mistrzostwa Województwa Gimnazjów – 100 m.;

2001r. Warszawa I m. Łukasz Bucio Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – 100 m.;

2001 r. Białystok II m Łukasz Bucio Finał Krajowy Gimnazjady - 100 m

2001 r. Białystok IV m Zdzisław Ulewicz Finał Krajowy Gimnazjady - pchnięcie kulą

2002r. Olsztyn IIm Łukasz Bucio Mistrzostwa Województwa – 100 m

2002r. Siedlce IVm Łukasz Bucio Igrzyska LZS Młodzieży szkolnej – 100m

2002r. Siedlce VIIm Rafał Maranowski Igrzyska LZS Młodzieży szkolnej – 100m

2000r, 2001r. Olsztyn I m. Ulewicz Zdzisław Mistrzostwa Województwa Gimnazjów – pchnięcie kulą;

2001r. Olsztyn I m Mistrzostwa Województwa Gimnazjów – rzut oszczepem;

2001 r. Warszawa II m. Zdzisław Ulewicz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – rzut oszczepem.;

2001 Bielsko Biała VIm Ulewicz Zdzisław Mistrzostwa Polski Młodzików – rzut oszczepem

2002r. Olsztyn II m Ulewicz Zdzisław Mistrzostwa Województwa Gimnazjów – pchnięcie kulą

2002r. Olsztyn II m Ulewicz Zdzisław Mistrzostwa Województwa Gimnazjów – rzut oszczepem

2002r. Olsztyn III m Damian Malesa Mistrzostwa Województwa Gimnazjów – pchnięcie kulą

2002r. Olsztyn II m. Agata Jóźwiak Mistrzostwa Województwa LZS – 300 m.;

2002r. Płock III m Mateusz Kaczmarczyk – 600m Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

2003r. Olsztyn II m Mateusz Kaczmarczyk – 1000m Mistrzostwa Województwa LZS

2002r. Olecko II m Wawrowska Kamila 1000m - Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych

2003r. I m Kamila Wawrowska – 100m Mistrzostwa Województwa LZS

2003r. Olsztyn I m. Agata Jóźwiak – 300 m Mistrzostwa Województwa LZS .;

2003r. Olsztyn I m. Agata Jóźwiak – 300 m Mistrzostwa Województwa LZS .;

2003r. Olsztyn II m. Żaneta Król – 600m Mistrzostwa Województwa LZS

2003r. Olsztyn III m Kamila Wawrowska – 100m Mistrzostwa Województwa Gimnazjów

2003r. Białystok VI m. Agata Jóźwiak Igrzyska LZS Młodzieży szkolnej – 200 m.;

2004r. Elbląg– I m Marta Sudenis 1500 m. i I m Ślepik Izabela 2000 m., Mistrzostwa Województwa bieg przełajowy.

2005r. Olsztyn IIIm Anna Zamyślewska skok wzwyż – Mistrzostwa Województwa LZS

2006 r. Olsztyn II m Woźniak Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – 110ppł, 300ppł

2006 r. Lubawa I m Kluk Marcin - skok w dal Mistrzostwa Województwa

2007 r. Lubawa I m Lamparski Łukasz skok w dal , sztafeta 4×100m Mistrzostwa Województwa Gimnazjów

2007 r. Zamość VI m Lamparski Łukasz - skok w dal Igrzyska LZS Młodzieży szkolnej

2011 r. Lidzbark Warmiński III miejsce Ada Sosnowska, Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

2011 r. Lidzbark Warmiński IV miejsce Aneta Kanasz, Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

2011 r. Lidzbark Warmiński V miejsce Edyta Ciereszko, Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

2011 r. Lidzbark Warmiński II miejsce chłopców (Krystian Sudoł, Michał Łomowski, Tomasz Romański), Mistrzostwa Powiatu Lidzbarskiego w Lekkiej Atletyce Gimnazjów

2011 r. Lidzbark Warmiński II miejsce dziewcząt (Klaudyna Rola, Ewa Stawicka), Mistrzostwa Powiatu Lidzbarskiego w Lekkiej Atletyce Gimnazjów

2011 r. Lidzbark Warmiński III miejsce Michał Łomowski, Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lidzbarskiego w Lekkiej Atletyce

2011 r. Olsztyn V miejsce, Michał Łomowski, skok w zwyż, Mistrzostwa Wojejwództwa LZS w LA

2011 r. Olsztyn X miejsce, Mateusz Uscki, 100 m, Mistrzostwa Wojejwództwa LZS w LA

Popularne

Gościmy

Odwiedza nas 409 gości oraz 0 użytkowników.

20151013_094914.jpg

Logowanie

Copyright © 2018 Paweł Matak Rights Reserved.