Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Regulamin:

• Szczęśliwy numerek zwalnia ucznia z odpowiedzi ustnych, niezapowiedzianych kartkówek.
  • Szczęśliwy numerek posiada ta osoba, której numer z dziennika odpowiada wylosowanemu numerkowi.
  • Uczeń posiadający danego dnia szczęśliwy numerek ma obowiązek poinformować o tym nauczyciela przed rozpoczęciem lekcji.
  • Szczęśliwy numerek losowany jest na stronie szkoły automatycznie codziennie o 24:00 każdego dnia i obowiązuje w danym dniu
  • Wylosowany danego dnia szczęśliwy numerek nie bierze udziału w losowaniu aż do rozpoczęcia kolejnego cyklu losowania.
  • Osoba ze szczęśliwym numerkiem ma prawo zadecydować o pójściu do odpowiedzi ustnej na ocenę oraz pisaniu niezapowiedzianej kartkówki. Z przywileju można ale nie trzeba skorzystać.
  • Punkt 7 jest nieważny, jeżeli odpowiedź ustna ma zaważyć na ocenie semestralnej.
  • Szczęśliwy numerek nie zwalnia od wykonywania zadań domowych.
  • Niewłaściwe zachowanie ucznia jest podstawą do anulowania przywileju Szczęśliwego Numerka.

Copyright © 2018 Patryk Rybaczuk | Paweł Matak Rights Reserved.