Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
12 kwietnia - Oficjalne otwarcie Orlika

Zajęcia pozalekcyjne w Gimnazjum nr 2 w Ornecie

 

  • - Akademia Młodych Naukowców (matematyka, biologia, chemia, fizyka, geografia)
  • - Koło Młodych Talentów (plastyka, zajęcia wokalne, teatr, poezja)
  • - „Krasomówcy” (język polski)
  • - „Ambitni Poligloci” (język angielski, język rosyjski, język niemiecki)
  • - „Młodzi Odkrywcy” Przeszłości” (historia)
  • - „Śladami Ewangelii” (religia)
  • - „Włóczęgi „ i „Powsinogi” (turystyka, krajoznawstwo)
  • - „Z bussinesem za pan brat” (Spółdzielnia Uczniowska „Gromko”)
  • - „W zdrowym ciele zdrowy duch” (sport)
  • - Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

 

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień tygodnia godzina Rodzaj zajęć
1. Bielicka Agnieszka środa

1 godz. lek.

8 godz. lek.

Kółko matematyczne w klasie II b

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

2. Butkiewicz Beata

wtorek

piątek

8 godz. lek.

3 godz. lek.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze – poprawy pisemne

3. Bura Teresa sobota Bliższe przygotowanie do sakramentu bierzmowania (spotkania w grupach w salce katechetycznej na plebanii), wolontariat
4. Ciunajtis Beata poniedziałek 16:00 – 17:30 Zajęcia sportowo – rekreacyjne, piłka siatkowa
5. Ejkszto Ryszard poniedziałek 15:00 – 16:00 Zajęcia sportowo – rekreacyjne
6. Frankowska Agnieszka poniedziałek 8 godz. lek. Kółko chemiczne dla uczniów zdolnych
7. Grodowska Małgorzata Doradztwo zawodowe
8. Junko Anetta środa 14:30 – 15:15 Zajęcia dla klas III a i III c język polski połączony z historią (przygotowujące do testów)
9. Kowalska Maria

wtorek

środa

piątek

6 godz. lek.

7 godz. lek.

8 godz. lek.

8 godz. lek.

3 godz. lek.

Konsultacje – kl II b

Testy – III b

Testy – III  a + III c

Koło języka rosyjskiego

Konsultacje

10. Kucińska Justyna czwartek 14:30 – 15:15

Koło językowo – teatralne dla klas Ia, Ic, IIb, IIIc

Konsultacje – wg potrzeb

11. Kucznier Barbara

wtorek

środa

piątek

14:30 – 15:15

14:30 – 15:15

14:30 – 15:15 (Ew. 16:30)

Testy przygotowujące do egzaminu

Konsultacje z języka niemieckiego

Zajęcia wokalne (chór)

12. Łabaszewski Andrzej środa 14:30 – 15:15 Koło fizyczne
13. Makowski Leszek środa 17:30 – 19:00 hala OSiR z lekkiej atletyki
14. Matak Paweł

środa

czwartek

13:40 – 14:25

14:30 – 15:15

14:30 – 15:15

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klasa III b

Kółko matematyczne

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

15. Piekarski Arkadiusz czwartek 14:30 – 15:15 Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
16. Wocial Monika wtorek 13:30 – 15:00

Konsultacje z geografii

Kółko geograficzne

17. Szmajchel Teresa Wolontariat
18. Okapińska Elwira wolontariat

Copyright © 2018 Patryk Rybaczuk | Paweł Matak Rights Reserved.