Cindy przyszła na wyznaczone spotkanie bardzo rzygnębiona. Jej ojciec odszedł rok wcześniej, a jej ból ie zmalał. Szlochała, mówiąc o jego odejściu.

Ojciec Cindy ożenił się powtórnie, tuż po rozwodzie jej mamą. Choć był to rozwód za obopólną zgodą, indy nigdy nie przebaczyła ojcu rozbicia małżeństwa, jciec i macocha robili wszystko, co w ich mocy, by okazać Cindy, jak bardzo ją kochają, ale ona wciąż yła zła i odrzucała ich uczucie. Była niegrzeczna dla jca i jego nowej żony. Kiedy umierający leżał w szpitalu, ie chciała go odwiedzić, choć wciąż o nią pytał. Teraz ałowała swego zachowania i dręczyło ją poczucie winy. Trzy razy w tygodniu Cindy odbywała sesje z terapeutą, le poczucie winy dręczyło ją nadal. Jej zachowanie tało się samodestrukcyjne. Zaczęła dużo pić i opuszczać ię w pracy.

Wysłuchałam Cindy i starałam się podkreślić, ja ważne jest, by sama sobie przebaczyła. Ojciec na pewn nie chciałby, żeby cierpiała z powodu swych błędów Przebywając w niebiańskiej szczęśliwości, rozumia zachowanie Cindy. Trudno było jednak dotrzeć do Cindy

Już się chciałam poddać, gdy spostrzegłam, że obo Cindy stoi Białe Pióro. Przybył, by mi pomóc. Pojawił si przede mną ekran astralny i zobaczyłam ojca Cindy Opisałam go szczegółowo. Nad jego głową unosił się żółt latawiec. Chciał, bym powiedziała Cindy, że ją kocha i jes bardzo szczęśliwy, puszczając swego żółtego latawca Podkreślał, że uspokoiłby się, gdyby wreszcie pozbyła si poczucia winy. Obraz zniknął, a Białe Pióro odszedł.

Cindy przeżyła szok. Tego żółtego latawca podarował ojcu na Dzień Ojca, rok przed rozwodem rodziców Tamten dzień, gdy razem puszczali latawca, wspominał jako jeden z najszczęśliwszych w życiu. Wiadomoś potwierdzała, że ojciec ma się dobrze i kocha ją. T wydarzenie stało się początkiem drogi do przebaczeni samej sobie.

Leave a Reply