Zrozumienie form myślowych może wam pomóc lepiej pojąć, w jaki sposób działa dar medium – tak naprawdę chodzi o drgania. Wszystko, co żyje, drga z różną prędkością. Jasnowidzący potrafi odbierać różne drgania obiektów. Na przykład, przychodzi do mnie na sesję pewna kobieta, której nigdy przedtem nie widziałam. Jest ładnie ubrana i wygląda normalnie, aleja przyglądając się jej, widzę drgania wywołane złością. Otacza ją czerwona aura. Później potrafię się dowiedzieć, w jakich okolicznościach została wywołana ta złość. Zerwała z chłopakiem, który ją zdradzał. Pragnie się zemścić.

To przychodzi do mnie tak łatwo, jakbym czytała książkę, bo dostrajam się do form myślowych kobiety. A potem potrafię psychicznie dostrzec jej przyszłość. Widzę, że rozchoruje się, jeśli będzie się tak kurczowo trzymać tego negatywnego myślenia. Ma jednak wolną wolę i może wszystko inaczej ułożyć, jeśli zmieni sposób myślenia. W tym wypadku może się zmusić i zastąpić złość przebaczeniem.

Podczas rozmowy powstawały inne formy myślowe, ale dominowała złość. Inne formy nie mogą wygrać ze złością tej kobiety. Miejmy nadzieję, że czas uleczy jej sposób myślenia. Jaki jest sens tak kurczowo trzymać się negatywnych uczuć? Ona sama będzie cierpiała z tego powodu.

Staram się pomóc tej kobiecie zrozumieć, iż musi zmienić swe myślenie, ona jednak nie rozumie, co mam na myśli. Wie, że jest bardzo nieszczęśliwa i obsesyjnie wściekła. Nie wierzy jednak, że negatywny sposób myślenia jest bezpośrednio odpowiedzialny za to, iż czuje się taka nieszczęśliwa. Z czasem znajdzie na to dowód.

Tworzycie swój świat własnym sposobem myślenia. Macie wolną wolę i możecie wybrać sposób myślenia o wszelkich sytuacjach w waszym życiu. Nie zawsze możemy zmienić okoliczności, ale możemy zmienić nasze myślenie. Lawrence często powtarzał: „Nie ma znaczenia, co się stanie, ważne jest, jak zareagujemy na to, co się stanie”. W świecie ducha jest to powszechnie znane, ale na Ziemi dopiero zaczynamy się tego uczyć.

Leave a Reply